Нд. Тра 22nd, 2022

Відео. Набагато краще за “Град”: в Україні успішно випробували найновішу РСЗВ “Буревій” для ЗСУ

1 min read

ЗСУ відрапортували про останній етап випробувань нової РСЗО “Буревій”, яка зібрала в собі кращі характеристики ранніх розробок.

Створенням нової реактивної системи залпового вогню для ЗСУ українські зброярі займаються не перший рік, адже найпоширеніший різновид цього озброєння РСЗВ “Град” вже застарів. Було кілька модифікацій нового озброєння, і розробки вирішили об’єднати, зібравши воєдино все краще.

Як повідомляється, нова реактивна система залпового вогню (РСЗВ) створена і вже успішно випробувана. Це система “Буревій”.

РСЗВ “Буревій” об’єднала в собі кращі характеристики більш ранніх розробок, які створювалися як осучаснена альтернатива “Граду”. Як розповів журналістам представник Міноборони України Олександр Миронюк, при створенні “Буревія” використовували систему автоматизації реактивного комплексу “Іва”, а бойову частину взяли від комплексу “Берест”. Також деякі елементи запозичені з РСЗВ “Верба” ​​- поліпшеної версії “Граду”.

Відмітна особливість РСЗВ “Буревій” – можливість інтегрувати цей бойовий комплекс в єдину систему обміну інформацією на полі бою. У цій системі також задіяні розвідувальні безпілотники, які вистежують потенційну мету, передають її координати на бойові позиції, звідки мета знищується.

Отже, РСЗВ “Буревій” – озброєння, яке дозволить українській армії воювати на сучасному високотехнологічному рівні.

Гораздо лучше "Града": в Украине успешно испытали новую РСЗО "Буревий" для бойцов ВСУ

Джерело

Залишити відповідь

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .