Ср. Січ 19th, 2022

Терориста Прілепіна фінансує впливовий український олігарх

1 min read

Партія бойовика “ДНР” Захара Прілепіна “За правду” отримує фінансування від найбільшого українського власника і олігарха, який володіє 11-ма з 24-х українських обленерго.

Партія бойовика формування “ДНР” Захара Прілепіна отримує фінансування від олігарха Олександра Бабакова (компанія VS Energy – ред.), Який контролює близько третини ринку передачі електроенергії в Україні.

Відомий російський соціолог і блогер Ігор Ейдман розкрив схему фінансування партії терориста, який хвалився вбивством українців на Донбасі.

“На думку наукового співробітника” Атлантичної ради “Андерса Аслунда, то, що Бабаков володіє 11-ма з 24-х українських обленерго – величезна дірка в енергетичній безпеці України, – зазначив Ейдман.

За даними експерта, на бізнесі Бабакова не відбивається навіть те, що він є спецпредставником президента РФ зі зв’язків зі співвітчизниками за кордоном.

“Прілепінці вбивають українців. А Бабаков оплачує ці вбивства з доходів від основного свого, українського ж бізнесу. Дивовижно”, – резюмував експерт.

Крім енергетичного бізнесу, у олігарха у володінні є готелі в Києві і Криму.

Частина підрозділів VS Energy зареєстровані в Литві, Люксембурзі і Нідерландах.

Джерело

Залишити відповідь

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .