Нд. Тра 22nd, 2022

У Києві виправдали суддю Царевич, яка засуджувала майданівців при Януковичі, – юристи б’ють на сполох

У Києві була виправдана суддя Печерського райсуду Оксана Царевич, яка в ході Майдану засуджувала учасників Революції Гідності. Юристи попереджають про наслідки.

Шевченківський районний суд Києва 30 червня виправдав суддю Оксану Царевич.

Варто відзначити, що Царевич перебувала на лаві підсудних з 2016 року. Її звинувачували у винесенні завідомо неправосудних рішень у справах про позбавлення 9 учасників автопробігу в Межигір’ї водійських прав.

На суді свідків підтвердилося, що 4 протоколи, за якими Царевич виносила рішення, були підробленими. Проте, карати її не стали.

“Прокуратура відверто” зливала “справу. Навіть не викликала на допит ключових свідків – працівників суду, які в ручному режимі з втручанням в автоматизовану систему передавали справи потерпілих Царевич”, – відзначили журналісти.

Було відзначено, що через карантин потерпілі не змогли самі викликати на допит ключових свідків. А суд почав розглядати справу в швидкісному режимі. Суддя Євген Мартинов призначив 10 засідань на час карантину і в підсумку виправдав колегу Царевич.

“” Подякувати “за таке рішення також можна суддів Конституційного суду України, які не каратимуть за винесення суддями завідомо неправомірних рішень”, – додають журналісти.

Відзначено, що дана справа може стати прецедентом і незабаром виправдувальні рішення можуть отримати інші судді, які опинилися на лаві підсудних за переслідування майданівців.

Джерело

Залишити відповідь

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .