Нд. Тра 22nd, 2022

Відео. Hy ocь i вce… Ця нoвинa пocтaвилa Пyтiнa нa кoлiнa. 10 xв. тoмy цi зaписи бyли oпpилюднeннi в Євpoпi

1 min read

Міжнародна спільна слідча група (JIT) у справі катастрофи літака Boeing рейсу МН17 опублікувала докази прямого контролю терористів “ДНР” російськими кураторами влітку 2014 року.

Про це повідомив розслідувач Bellingcat Христо Грозев, підтвердивши свої слова оприлюдненими аудіозаписами телефонних розмов.

“JIT надає переконливі докази того, що Кремль безпосередньо контролював військові дії і поставки зброї бойовикам на Донбасі на початку липня 2014 року. Це означає, що ланцюжок військового командування в контексті кримінальної відповідальності за збитий лайнер тепер веде до Кремля”, – зазначив Грозев.

Відзначається, що JIT провела бесіди з декількома свідками, які були членами “ДНР” влітку 2014 року. Вони заявили, що ключові фігури збройного угруповання отримували вказівки з Російської Федерації. Показання терористів підтверджуються телефонними розмовами, які були записані в той час.

Зокрема, 3 липня 2014 року терорист “ДНР” Олександр Бородай зізнався, що він виконує вказівки російської сторони.

“Ну, у Вас далекосяжні плани, а у мене – ні. Я виконую накази і захищаю інтереси тільки однієї держави, Російської Федерації. Ось, власне, і все”, – сказав він по телефону.

В іншій розмові, на початку липня 2014 року, член “ДНР” повідомляє місцевому командиру, що “прибудуть люди з повноваженнями від Шойгу (міністр оборони РФ)”. За словами члена “ДНР”, ці люди “викидають нах * й місцевих польових командирів з підрозділів”, а “москвичі” візьмуть командування.

Також розслідувачі оприлюднили розмови Бородая з помічником президента Росії Володимира Путіна Владиславом Сурковим, які підтверджують управління терористами з боку Кремля. У них обіцяється підкріплення.

Джерело

Залишити відповідь

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Copyright © All rights reserved. | Всі права на матеріали розміщені на сайті з посиланням на зовнішні джерела належать їх авторам .